All for Joomla All for Webmasters

Budynek A

Budynek A składa się z części noclegowej, restauracyjnej, edukacyjnej i administracyjnej.
Ponadto na terenie obiektu znajdują się:

  • plac zabaw,
  • grill,
  • miejsce na ognisko,                       
  • sklepik z pamiątkami.

W budynku udostępniona jest bezprzewodowa sieć WiFi.

Część noclegowa posiada pokoje 1, 2, 3, 4 – osobowe. Łącznie 49 miejsc noclegowych.  Każdy pokój ma własną łazienkę z umywalką, prysznicem i WC. Pokoje wyposażone są w łóżka piętrowe (przeważają pokoje z dwoma łóżkami piętrowymi, czyli 4-osobowe), szafy ubraniowe, szuflady, stolik i krzesła.

W przypadku łóżek piętrowych istnieje możliwość wykorzystania wyłącznie spań dolnych.
Wszystkie pokoje spełniają przyjęte normy kwalifikujące je do wypoczynku dzieci i młodzieży.

Część restauracyjna to przede wszystkim główna sala konsumpcyjna o powierzchni około 100m2. W sali organizowane są min.; bankiety, biesiady, imprezy okolicznościowe itp. Na co dzień gościmy w niej turystów spragnionych domowej, smacznej kuchni pałuckiej.      
                           
Sala kominkowa  ma powierzchnię około 70m2. Sala połączona została szerokim przejściem z salą konsumpcyjną. Pomieszczeniu wyjątkowego uroku nadaje duży kominek, przy którym grzaniec i szneka z glancem smakują wybornie, a czas umilają legendarne opowieści.
Sala dostosowana jest również do prowadzenia zajęć edukacyjnych i rozrywkowych. Służy także jako pomocnicza część restauracji.       

Część edukacyjna i rozrywkowa to sala o powierzchni około 50m2, która mieści się w piwnicznej części obiektu. Wyposażono ją w sprzęt niezbędny do projekcji multimedialnych (projektor, ekran, system nagłaśniający), tablicę dydaktyczną, telewizor. Sala posiada również oświetlenie dyskotekowe, które stwarza niepowtarzalny klimat, podczas wieczornych zabaw tanecznych dzieci i młodzieży. Daje również możliwość połączenia wieczorów tanecznych z konkursami karaoke.

 


Schemat pomieszczeń – budynek A:

biskupin noclegi parter cp  biskupin noclegi parter c 
   biskupin noclegi parter a

 Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią.

Wyświetl Galerię